Suplementy anaboliczne marki Brawn

Brytyjskie przedsiębiorstwo Brawn Nutrition to jeden z najbardziej cenionych producentów suplementów diety dla sportowców. W ofercie firmy bardzo ważne miejsce zajmują preparaty, których celem jest nasilenie procesów anabolicznych.

Anabolizm jest jednym z dwóch kierunków przemian metabolicznych. Na skutek tego procesu dochodzi do nagromadzenia energii i wytworzenia związków, które chodzą w skład komórki, jak również do wzrostu organizmu. Procesy anaboliczne są związane z przemianami katabolicznymi. W przypadku sportowców bardzo pożądany jest anabolizm, natomiast zagrożenie stanowi katabolizm. Sportowcy dążący do rozbudowy masy mięśniowej korzystają z suplementów o działaniu anabolicznym. Firma Brawn Nutrition zapewnia szeroki wybór tego typu preparatów. Wśród nich znajdują się na przykład preparaty oparte na pochodnych testosteronu, hormonu wytwarzanego w korze nadnerczy, który jest odpowiedzialny za aktywność kortyzolu. W ofercie firmy Brawn znajdują się również suplementy typu SARM. Selektywne modulatory receptora androgenowego wykazują bardzo dużą skuteczność w budowie masy mięśniowej. Wszystkie suplementy anaboliczne marki Brawn wykazują także inne korzystne działanie, na przykład wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej.

Firma Brawn Nutrition dba o jakość i bezpieczeństwo swoich produktów. Oferowane przez nią suplementy anaboliczne przeszły zatem odpowiednie badania. Jednocześnie Brawn prowadzi badania, których celem jest opracowanie nowych, jeszcze skuteczniejszych suplementów dla sportowców.